You are currently viewing Šeduvos lopšelyje-darželyje vyko Šiaulių apskrities ikimokyklinių įstaigų apskrito stalo diskusija „STEAM veiklos tvariame ugdyme“

Kovo 28 d. Šeduvos lopšelyje-darželyje vyko Šiaulių apskrities ikimokyklinių įstaigų apskrito stalo diskusija „STEAM veiklos tvariame ugdyme“. Šią diskusiją inicijavo ir organizavo Šeduvos lopšelis-darželis kartu su Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriumi. Šio skyriaus metodininkė Gailutė Toleikienė pasveikino visas apskrito stalo diskusijos dalyves, palinkėjo atrasti inovatyvias idėjas, jas pritaikyti darbui su ugdytiniais. Diskusiją moderavo Šeduvos lopšelio-darželio ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Mileta Dočkienė. Susitikimo tikslas – pasidalinti gerąja darbo patirtimi, išsiaiškinti, aptarti ir spręsti probleminius klausimus, supažindinti su Šiaulių apskrities ikimokyklinių įstaigų pedagogais. Pranešimus pristatė: Joniškio vaikų lopšelis-darželis “Saulutė” direktorė Rita Šilinienė ir pedagogė Elona Bernotaitė „STEAM veiklos lauko edukacinėse erdvėse”, Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio„Žiedelis“ mokytojos Vaida Klimavičienė ir Orinta Laureckienė pranešimą – „STEAM veiklos tvariame ugdyme“, Šiaulių lopšelio-darželio “Dainelė” mokytojos Rasa Šurkienė ir Vaida Kačerauskienė – „Tvarumas „be sienų““. Šeduvos lopšelio-darželio ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Mileta Dočkienė „Mažyčiais žingsneliais tvarumo link“ , ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė Snieguolė Baltrėnienė – „Tvarumo link kartu su STEAM“, o meninio ugdymo mokytoja metodininkė Vilma Digimienė – „STEAM ugdymo galimybės meniniame ugdyme“. Diskusijoje dalyvavo Pakruojo lopšelio-darželio pedagogų komanda, Sidabravo gimnazijos ikimokyklinio ugdymo auklėtoja bei Radviliškio rajono Baisogalos mokyklos-darželio pedagogė, Šeduvos lopšelio-darželio direktorė Daiva Staškūnienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Aldona Jurelevičienė pristatė vidaus ir lauko edukacines erdves.