logo_etwenning_portal

eTwinning – tai elektroninis Europos mokyklų bendradarbiavimas. Twin – dvynys (iš anglų kalbos) eTwin – elektroninis dvynys.
eTwinning programos pagrindiniai tikslai:
– stiprinti ir kurti tarptautinius mokyklų tinklus;
– skatinti mokytojus ir mokinius efektyviai taikyti IKT mokymo ir mokymosi procese;
– ruošti moksleivius gyventi ir bendrauti vieningoje Europoje.

• Tarptautinis pripažinimas!
  • eTwinning programos projektas „Ma premiere decision pour la nature europpeenne“ 2022 m. pelnė nacionalinį kokybės apdovanojimą.
  • eTwinning programos projektas „STEAM  adventure in nature“ 2022 m. pelnė nacionalinį kokybės apdovanojimą.
  • eTwinning programos projektas „Auginu mamytei“ 2021 m. pelnė nacionalinį kokybės apdovanojimą.
  • eTwinning programos projektas “Eco picture” 2021 m.  pelnė nacionalinį kokybės apdovanojimą.
  • eTwinning programos projektas “I LEARNANG PAY IN NATURE 2021 m.  pelnė nacionalinį kokybės apdovanojimą.
  • eTwinning programos projektas “Waiting for Chrismas star” 2020 m. pelnė nacionalinį kokybės apdovanojimą.
  • eTwinning programos projektas “Our kindergarden – important events” 2020 m. pelnė nacionalinį kokybės apdovanojimą.
  • eTwinning programos projektas “Clever hands”  2019 m. pelnė nacionalinį kokybės apdovanojimą.
  • eTwinning programos projektas “FINGER WORLD”  2017 m. pelnė tarptautinį pripažinimą – jam sutektas Europos kokybės ženklelis.
  • eTwinning programos projektas “SMURFS, the travellers” 2017 m. pelnė tarptautinį pripažinimą – jam suteiktas Europos kokybės ženklelis.
  •  eTwinning programos projektas «Education road saves live» 2016 pelnė tarptautinį pripažinimą – jam suteiktas Europos kokybės ženklelis.