You are currently viewing TEATRO FESTIVALIS „MOZAIKA -2016“

TEATRO FESTIVALIS „MOZAIKA -2016“

mozaikaBalandžio 4 – 8 dienomis Šeduvos lopšelyje-darželyje šurmuliavo „Teatro festivalis „MOZAIKA – 2016“. Vaikai ir pedagogai buvo kviečiami kartu kurti ir pažinti nuostabų bei spalvingą pasakų ir fantazijų pasaulį. Šiomis dienomis mažieji žiūrovai nenuobodžiavo savo kėdėse. Kiekvieną dieną jų laukdavo du inscenizuoti pasirodymai. Teatro festivalį atidarė auklėtojų sukurtos pasakos „Maišas obuolių“ inscenizacija, o vėliau visus pradžiugino pačių mažiausių darželio ugdytinių pasirodymas, kurie atliko dainelės „Linksmosios varlytės“ inscenizaciją. Antrą dieną mažieji žiūrovai stebėjo lankančių logopedinius užsiemimus vaikų interaktyvią pasaką „Lapė sakė“ ir pasaką „Šarkos“. Kitomis dienomis mažieji žiūrovai galėjo matyti įvairių pasakų inscenizacijas.

Kiekvienam spektakliui pasibaigus veiksmas tik prasidėdavo. Festivalio entuziastė varna Juodukė kviesdavo vaikus pamąstyti ir apgalvoti spektakliukų veikėjų nuotykius, poelgius. Po spektaklių žiūrovų laukdavo žaidimai ar sportiniai šokiai su spektaklių veikėjais, galimybė pasimatuoti kaukes, įsijausti į veikėjų roles.