You are currently viewing Pristatyti sėkmingai įgyvendinti projektai Radviliškio rajono švietimų įstaigų Projektų mugėje

mugprojKovo 22 d. Radviliškio V. Kudirkos pagrindinėje mokykloje vyko Radviliškio rajono švietimų įstaigų Projektų mugė, kurioje Šeduvos lopšelio-darželio vadovai kartu su pedagogėmis pristatė sėkmingai įgyvendintus tarptautinius, nacionalinius projektus. Sulaukėme gausaus būrio pedagogų, kuriuos domino mūsų įstaigos visi 13 pristatomų projektų. Renginyje dalyvavo Monika Bilotienė, Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros direktoriaus pavaduotoja, kuri skaitė pranešimą „Tegyvuoja geros mokyklos! Geros mokyklos kocepcijos pristatymas”, Rasa Šnipienė, Švietimo aprūpinimo centro direktoriaus pavaduotoja, projekto „Lyderių laikas” vadovė pristatė projektą „Lyderių laikas“, prof. dr. Ingrida Šaulienė, Šiaulių universiteto Technologijos ir gamtos mokslų fakulteto Aplinkotyros katedros vedėja pristatė „STEAM (angl. Science, Technology, Engineering, Art, Mathematics) ugdymas mokykloje skatinantis inovacijų kultūros formavimąsi Lietuvoje“.

Džiaugiamės Projekto mugės rezultatais – vyko gerosios pedagoginės patirties sklaida tarp ugdymo įstaigų mokytojų. Tai didžiulė patirtis rengiant ir įgyvendinant naujus projektus.