You are currently viewing Pasisemti patirties į Pakruojo lopšelį-darželį „Vyturėlis“

Pasisemti patirties į Pakruojo lopšelį-darželį „Vyturėlis“

Šeduvos lopšelio-darželio direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Jurelevičienė kartu su mokytojų padėjėjomis ir ūkvede kovo 13 d. vyko į Pakruojo lopšelį-darželį „Vyturėlis“. Susitikimo tikslas – pasidalinti komandinio darbo patirtimi, kai su ypatingų poreikių vaikučiais dirbti padeda mokytojo padėjėja. Nuoširdi ir atvira apskritojo stalo diskusija „Mokytojo padėjėjo vaidmuo ikimokyklinio ugdymo kaitos kelyje” padėjo giliau pažvelgti ir paanalizuoti įtraukiojo ugdymo kasdieninio darbo keliamus rūpesčius ir atskleidė patį svarbiausią aspektą: kai priimi kitą tokį, koks jis yra, viskas tampa paprasta, ramu ir aišku.
Šeduvos lopšelio-darželio komanda lankėsi grupėse, bendravo su vaikais ir darbuotojais, turėjo galimybę pastebėti vaikų kūrybinę veiklą. Kalbėjo apie darželyje ugdomų ypatingų vaikučių specialiuosius poreikius, bendravimą ir bendradarbiavimą su šeima, ugdymo subtilybes, džiugesius ir kylančias problemas.
Susitikimas buvo labai paprastai atviras, nuoširdus, įtraukiantis aktyviai diskusijai ir kviečiantis dalintis tuo, kas svarbu ir kas rūpi. Esame dėkingi Pakruojo lopšeliui-darželiui „Vyturėlis“ už ilgametę draugystę ir bendrystę, kuri veda naujų atradimų ir pažinimų keliu, augimą kartu siekiant bendro tikslo – saugios ir laimingos vaikystės kiekvienam vaikui.
Šeduvos lopšelio-darželio komanda grįžo labiau savimi pasitikinti, džiaugėsi pavykusiais prasmingais dialogais.