You are currently viewing Žaidžiame kartu kaip vaikai

Žaidžiame kartu kaip vaikai

zaidziameŠeduvos lopšelio-darželio „Liūtukų“ grupės ugdytinių tėvams labai rūpi vaikų sveikata, todėl glaudžiai bendradarbiauja su pedagogais, tariasi dėl vaikų sveikos gyvensenos ugdymo. Šeimos visuose renginiuose kviečiamos aktyviai dalyvauti, linksmai praleisti laiką, sportuoti kartu su savo vaikais, lenktyniauti, nes tai padeda geriau pažinti savo vaikus, artimiau susipažinti su kitais tėvais ir auklėtojomis, susigyventi. „Liūtukų“ grupės tėveliai padėjo auklėtojai metodininkei Tatjanai Vedeckienei vykdant grupės vaikučiams mini projektą Sveikatos savaitėlė „Noriu būti sveikas“, o gegužės 15 dieną, paminėdami Tarptautine šeimos dieną, aktyviai dalyvavo bendroje tėvų ir vaikų sporto šventėje „Žaiskime kaip vaikai – žaiskime su vaikais“. Tikimės, kad vaikai savo žiniomis ir gebėjimais, įgytais darželyje per fizinio lavinimo užsiėmimus ir sporto pramogas gebės kartu su tėvais žaisti, sportuoti ir pan., t.y. skatins fizinį aktyvumą šeimoje.