You are currently viewing „Tau Mamyte“  Šeduvos bibliotekoje

„Tau Mamyte“ Šeduvos bibliotekoje

bibliotŠeduvos miesto bibliotekoje vyko renginys, kurį organizavo Šeduvos lopšelio-darželio priešmokyklinės „Boružiukų“ grupės ugdytiniai su auklėtoja metodininke Roma Skesteniene, auklėtojos padėjėja Kristina Simaitiene, Šeduvos gimnazijos prancūzų kalbos mokytoja Rita Šlivinskaite. Bibliotekos darbuotojos Asta ir Regina mielai priėmė ir padėjo surengti šventę mamytėms. Vaikai sveikino mamytes eilėmis, dainavo daineles. Rita Šlivinskaitė su vaikais parengė vaidinimą prancūzų kalba „Vilkas ir Raudonkepuraitė“. Po spektaklio vaikučiai kvietė mamytes į portretų parodą, kuri visą savaitę buvo eksponuojama bibliotekoje. Savo mamytes vaikučiai labai myli, todėl nupiešti buvo nesunku, žinoma reikėjo gerai pasižiūrėti, kokios spalvos mamytės akys ir t.t. Mamytės save įsivaizduoja truputėli kitaip nei vaikai, tai teko atidžiai apžiūrėti visus portretus, kad surastum savąjį. Gera nuotaika buvo garantuota. Netradiciniai atvirukai ir įvairiaspalvės gėlės, pagamintos vaikučių rankomis, pradžiugino mamytes gražios šventės proga. Laimės ašaromis spindinčios mamyčių akys, besišypsantys vaikučiai pabudino sušalusį pavasarį.