You are currently viewing Tarptautinis projektas „Kartu paskaitykim knygelę“

Tarptautinis projektas „Kartu paskaitykim knygelę“

Tarptautinis projektas „Kartu paskaitykim knygelę“
Sausio mėnesį ikimokyklinio ugdymo „Drugelių“ grupė kartu su auklėtoja Lidija dalyvavo tarptautiniame projekte „Kartu paskaitykim knygelę“. Projekto tikslas – skatinti šalies ir užsienio lietuvių vaikų skaitymą bei domėjimąsi lietuvių rašytojos Evelinos Daciūtės kūryba, ugdyti kūrybiškumo ir komunikavimo kompetencijas. Projekto dalyviai – šalies bei užsienio lietuvių ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikai bei pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojai. Šių metų projekte dalyvavo 1 306 mokytojai ir keliskart daugiau mokinių. Projektą organizavo bei koordinavo Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio specialioji pedagogė ir logopedė G. Gajauskienė. Projekto partneriai – Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešoji biblioteka, Kelmės švietimo pagalbos tarnyba, Kelmės rajono savivaldybės. Projekto dalyviai turėjo galimybę pasirinkti norimą autorės knygą ir, atsižvelgdami į ugdytinių amžių, gebėjimus, organizuoti įvairias veiklas, susijusias su perskaitytų knygų istorijomis.
Vaikai susipažino su rašytojos knygomis, klausėsi E.Daciūtės kūrybos, piešė, lipdė. Smagu, kad liko įvertinti, juos pasiekė dovana autorės knyga „Ševeliūra“ bei padėkos kiekvienam vaikui ir visai grupei.
SVEIKINIMAI „Drugelių“ grupės vaikučiams ir auklėtojai Lidijai!