You are currently viewing Webinaro dalyviai – kampanijos „eTwinning Kalėdos“ projektus įgyvendinančios mokyklos

abinarŠeduvos lopšelyje-darželyje gruodžio 29 d. vyko Lietuvos nacionalinės paramos tarnybos, Švietimo mainų paramos fondo webinaras, kurio metu projektų koordinatorė Violeta Čiuplytė pristatė kampaniją  „eTwinning Kalėdos“. Webinarą vedė eTwinning programos ambasadorė Šiaulių apskrityje Gražina Likpetrienė.

Webinaro dalyvius iš visos Lietuvos  Kalėdine dainele pasveikino Šeduvos lopšelio-darželio ugdytiniai. Aldona Jurelevičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui pasidžiaugė auklėtojų vykdomais eTwinning projektais, pasidalijo gerąją darbo patirtimi apie sėkmingai įvykdytus  projektus. Webinaro dalyviai pasidžiaugė rezultatais, naujais draugais, kurie prisijungė prie kampanijos „eTwinning Kalėdos“.