You are currently viewing tarptautinis ERASMUS + projektas „Le développement de la compétence numérique et le bon usage des TICE“ („Skaitmeninių įgūdžių ugdymas ir tinkamas IT naudojimas“)

Vasario 13-17 dienomis Šeduvos lopšelio-darželio direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Jurelevičienė ir ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Mileta Dočkienė dalyvavo tarptautinio ERASMUS + projekto „Le développement de la compétence numérique et le bon usage des TICE“ („Skaitmeninių įgūdžių ugdymas ir tinkamas IT naudojimas“) mobilume Šiaurės Makedonijoje. Kartu su projekto dalyviais iš Ispanijos, Portugalijos, Bulgarijos, Lenkijos susipažino su Šiaurės Makedonijos švietimo sistema, istorija, susitiko su Valandovo miesto meru. Valandovo lopšelyje – darželyje “Kalinka” stebėjo atviras veiklas, dalyvavo edukacinėse veiklose. Pedagogės pristatė savo kūrybinius darbelius tarptautiniame “turgelyje”.Gerosios patirties sklaidos konferencijoje “Skaitmeninių įgūdžių ugdymo metodikos” projekto partneriai dalinosi patirtimi. Mileta Dočkienė skaitė pranešimą “IT technologijų panaudojimas ugdymo veikloje”.