You are currently viewing Susitikimas su policijos pareigūne

Susitikimas su policijos pareigūne

1policinke

Šeduvos lopšelyje-darželyje vyko „Pabiručių“, „Nykštukų“, „Boružiukų“ grupių vaikų susitikimas su Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūne Ilona Sernoviene. Pareigūnė pasakojo, kuo skiriasi policininko darbas nuo gaisrininko. Akcentavo, kokias funkcijas atlieka policininkas – saugo ir gina žmogų. Mažiesiems kelių eismo dalyviams pasakojo apie saugaus elgesio kelyje taisykles: kaip saugiai pereiti gatvę (kelią), kokius kelio ženklus reikia pažinti. Vaikams buvo priminta, kaip teisingai dėvėti atšvaitus ir kodėl yra reikalingos saugaus eismo liemenės. Pareigūnė kiekvienam vaikui parodė, ant kurios rankos reikia dėtis atšvaitą, kad vairuotojai jį gerai matytų. Pasakojo, kaip reikia elgtis ištikus nelaimei, skambinti numeriu 112, bei kokią informaciją reikia pateikti paskambinus šiuo numeriu. Mokė vaikus, kad reikia žinoti savo vardą, pavardę, namo adresą, tuomet ištikus nelaimei pagalba greičiau atvyktų ir padėtų. Pristatė vaikams užduočių knygutę „Draugaukime“, siūlė atlikti užduotėles, kurių pagalba vaikučiai geriau įtvirtins žinias apie saugų elgesį.

Dėkojame pareigūnei už įdomų ir naudingą pasakojimą bei dovanas (atšvaitus), kuriomis vaikai džiaugėsi ir, grįžę į grupes, dalinosi įspūdžiais akcentuodami vienas kitam, kaip turime saugiai elgtis ir gatvėje, ir kelyje.