You are currently viewing Darbuotojų išvyka į Panevėžio muzikinį teatrą

Darbuotojų išvyka į Panevėžio muzikinį teatrą

teatrreSekmadienio vakarą Šeduvos lopšelio-darželio kolektyvas vyko į Panevėžio muzikinį teatrą. Žiūrėjome Kauno muzikos ansamblio „Ainiai” kartu su Deivydu Norvilu – muzikinę teatralizuotą komediją „Ar Amerika pirtyje?!” Režisierius ir atlikėjai suteikė didelę juoko ir geros muzikos dozę. Spektaklyje lietuvių kompozitorių kūriniai ir liaudies dainos skambėjo KITAIP! Muzikinėje komedijoje šmaikščiai apnuoginamas naivių žmonių patiklumas įvairaus plauko sukčiais, lengvai manipuliuojančiais žmonių likimais, kurie pasinaudoja tokiomis ydomis, kaip godumas, kvailumas, puikybė, noras gyventi “ant svetimo gero”.

Ši kelionė yra vienas iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos konkurso „Saugus eismo bendruomenėse 2017“ renginių. Vykome su 8 nuosavais automobiliais. Sutarėme kelionės metu griežtai laikytis eismo taisyklių. Prieš kelionę aptarėme maršrutą, pasikalbėjome apie kelio ženklus. Suvažinėjome sėkmingai, pagyrėme vairuotojus. Po sėkmingos kelionės dalijomės įspūdžiais iš kelionės. Pasidžiaugėme, kad kelyje nesutikome įžūlių, nedrausmingų vairuotojų. Džiaugiamės gerėjančia vairavimo kultūra.