You are currently viewing Su MOKYTOJO diena

Su MOKYTOJO diena

1mokytRadviliškio miesto kultūros centre Tarptautinės mokytojų dienos minėjimo proga buvo apdovanotos keturios Šeduvos lopšelio-darželio pedagogės. LR Seimo narys Vytautas Juozapaitis Padėkos raštus įteikė Sonatai Keturakienei ir Tatjanai Vedeckienei, ikimokyklinio ugdymo auklėtojoms metodininkėms, už ilgametį nuoširdų ir kūrybingą pedagoginį darbą. LR Švietimo, mokslo ir sporto ministro Algirdo Monkevičiaus Padėkos raštas įteiktas Vydai Petronienei, ikimokyklinio ugdymo vyr. auklėtojai, už ilgametį ir nepriekaištingą darbą. Radviliškio rajono savivaldybės Mero Antano Čepononio Padėkos raštas įteiktas Snieguolei Baltrėnienei, ikimokyklinio ugdymo vyr. auklėtojai, už ilgametį nuoširdų ir kūrybingą pedagoginį darbą.
Šeduvos lopšelio-darželio bendruomenė sveikina, džiaugiasi ir myli kiekvieną iš Jūsų Tarptautinės mokytojų dienos proga ir linki įkvėpimo, džiuginančių darbo rezultatų, stiprios sveikatos ir sėkmės!