You are currently viewing Jaunųjų atlikėjų festivalis „Mano mėgstamiausia daina“

Jaunųjų atlikėjų festivalis „Mano mėgstamiausia daina“

megdainKovo 8 d. Radviliškio muzikos mokykloje vyko festivalis „Mano mėgstamiausia daina“, skirtas Tarptautinei moters dienai paminėti. Mūsų darželiui atstovavo duetas Vesta Valytė ir Adelė Kablytė. Mergaites parengė meninio ugdymo mokytoja Vilma Digimienė. Mergaitės padainavo Aušros Sedžikienės dainą ,,Maža panelė‘‘. Festivalyje dalyvavo ikimokyklinio, mokyklinio amžiaus vaikai ir jaunimas. Dalyviai atliko po vieną bet kokio žanro dainą. Konkurso tikslas –puoselėti įvairių stilių dainų atlikimo tradicijas, ugdyti muzikinę, meninę saviraišką, skiepyti meilę žmogui, gimtajai šaliai. Mažosioms atlikėjoms įteikti padėkos raštai.