You are currently viewing Spektaklis

Spektaklis

Kovo 27diena Sarai neeilinė – ji atliko lietuviškai kalbančios meškutės vaidmenį teatralizuotoje pasakoje “Senelis ir ožka”, kurią režisavo auklėtoja Juta Savickienė.
Spektaklį stebėjo Radviliškio rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogės. Po to metodiniame kabinete vyko stebėtos veiklos aptarimas, kurio metu direktorės pavaduotoja ugdymui A.Jurelevičienė perskaitė pranešimą apie įstaigos tarptautinę projektinę veiklą bei supažindino svečius su Comenius asistente Sara Melo. Pedagogės uždavinėjo jai klausimus, domėjosi panašumais ir skirtumais tarp Portugalijos ir Lietuvos švietimo sitemų. Dalyviai dėkojo už matytą spektaklį, pasidalintas žinias ir linkėjo visiems kūrybinės sėkmės.