You are currently viewing Spalis 2013

Spalis 2013

Valgom sveikai, valgom skaniai

Spalio 14 d. Šeduvos lopšelio-darželio bendruomenė buvo pakviesta į vakaronę “Valgom skaniai, valgom sveikai”. Susirinko visi kas norėjo pasidalinti ir pasisemti žinių, idėjų bei patarimų, kaip padaryti, kad vaikų stalo patiekalai būtų ne tik gražūs, ir skanūs, bet ir sveiki.
Susirinke noriai dalinosi savo šeimos mėgstamų patiekalų receptais, aktyviai dalyvavo renginio organizatorės Tatjanos Vedeckienės paruoštose varžybose, minė mįsles. Ypač buvo aktyvūs darželio ugdytiniai.
Susirinkusieji galėjo ne tik sužinoti įvairių patiekalų gaminimo receptų, bet juos pamatyti ant stalo ir paragauti.

Rudens gėrybių parodėlė

Atkeliavus auksiniam rudenėliui , kaip ir kiekvienais metais Šeduvos lopšelyje-darželyje vyko rudens gėrybių parodėlė. Visą savaitę vaikučiai kartu su savo tėveliais suruošė ganą įspūdingą rudens gėrybių parodėlę. Įstaigos kiemas pasipuošė įvairiausiais personažais iš daržovių ir vaisių. Parodėlė patraukė daug lankytojų ,kurie džiaugėsi , kad kiekvienas darbelis yra savaip gražus ir įdomus. Dėkojame vaikučiams ir jų tėveliams už kūrybiškus darbelius ir aktyvų dalyvavimą.
Rudens gėrybių parodėlę organizavo ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja Vyda Petronienė.

Rudenėlio parodėlė 2013

SVEIKINIMAI TARPTAUTINĖS MOKYTOJŲ DIENOS PROGA

Spalio 4 d. lopšelio-darželio pedagogai sulaukė nuoširdžiausių sveikinimų Tarptautinės Mokytojų dienos proga. Šeduvos miesto seniūno pavaduotojas Justinas Pranys, Mokyklos taryba, tėvų atstovė Nijolė Mikutytė-Beklešovė dėkojo už kasdieninį pedagogų darbą, linkėjo nestokoti idėjų, energijos ir daug kūrybinių akimirkų. Muzikinius sveikinimus skyrė lopšelio-darželio ugdytiniai bei Raudondvario kultūros namų moterų vokalinis ansamblis.  Šeduvos lopšelio-darželio direktorei Daivai Staškūnienei už iniciatyvumą, aktyvią ir kūrybišką vadybinę veiklą bei rajono vardo garsinimą šalyje ir užsienyje, Tarptautinės Mokytojų dienos proga Radviliškio rajono meras Darius Brazys įteikė Radviliškio rajono savivaldybės ženklelį „Už nuopelnus švietimui“.  Spalio 5 d. Šeduvos lopšelio-darželio bendruomenė aktyviai poilsiavo Panevėžio sporto ir pramogų centre „Impulsas“.

Šeduvos lopšelio-darželio informacija

GRAŽIAUSIAI  TVARKOMA  APLINKA

Šeduvos lopšelio-darželio aplinka rajono švietimo įstaigų aplinkos apžiūroje – konkurse antrus metus iš eilės išrinkta gražiausia ir užėmė I vietą,  apdovanota Radviliškio rajono savivaldybės mero Padėkos raštu bei 2000 litų prizu.  Tariu nuoširdų ačiū lopšelio-darželio darbuotojams, visai bendruomenei prisidėjusiai prie aplinkos puoselėjimo. Šeduvos miesto seniūnijai, verslininkui J. Baubliui  bei ugdytinių tėveliams R. Ivanovienei, V. ir R. Vičiams dėkoju už paramą  prisidėjus prie įstaigos gražinimo.

Direktorė   Daiva Staškūnienė

Graziname aplinką

„Kamštelių vajus“ finišavo!

Jau antrus metus Šeduvos lopšelis-darželis dalyvauja dienraščio „Lietuvos žinios“ paskelbtoje plastikinių kamštelių rinkimo akcijoje „Kamštelių vajus“. Šiemet gegužės – spalio mėnesiais buvo surinkta daugybė įvairiaspalvių kamštelių.Tai visų JŪSŲ dėka! AČIŪ!  Iš kamštelių vaikai padarė meninį darbelį „Drugelis“, kuris su dalimi kamštelių iškeliaus į Respublikinę parodą.  O pavasarį akcijos koordinatorė – vyr. auklėtoja Vyda Petronienė, ketina pasitelkti į pagalbą darbščiųjų bitučių būrį, kad darželio kieme visi galėtume išvysti tikrą meno šedevrą, iš jūsų surinktų plastikinių kamštelių.

Ikimokyklinio ugdymo vyr. auklėtoja Vyda Petronienė

Kelionė į Panevėžį

Kelionės nuotykiai…

Važiuoti mokykliniu autobusu – tai nuotykis, kurį patyrė priešmokyklinių “Boružiukų” ir “Nykštukų” grupių ugdytiniai. Vaikai, su pedagogėmis Roma ir Rita bei auklėtojų padėjėjomis Albina ir Daiva, vyko į Panevėžio Lėlių Vežimo teatrą. Ten žiūrėjo spektaklį “Meduolių trobelė”, o tai jau antras nuotykis. Ir dar ne pabaiga. Aplankėme Europos namus Panevėžyje. Žemėlapių pagalba, nukeliavome į Kalėdų Senelio, Undinėlės, Karlsono šalį, netgi pas Bremeno muzikantus.  O jūs nežinote kur tai yra? Tai pažiūrėkite žemėlapį…  Gal geriau pažiūrėkite kur mes buvome.

Roma Skestenienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė