You are currently viewing Šeduvos lopšelio-darželio pedagogai ir jų ugdytiniai įsitraukė į eTwinning projektą

1romosŠeduvos lopšelio-darželio pedagogai: logopedė metodininkė Ieva Pudžiuvėlienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Roma Skestenienė, ikimokyklinio ugdymo vyresnioji pedagogė Raminta Ratkuvienė bei ikimokyklinio ugdymo vyresnioji pedagogė Irina Onaitienė su savo ugdytiniais įsitraukė į eTwinning projektą „Clever hands“(Protingos rankos).Šiame projekte dalyvaus Šeduvos lopšelio-darželio ugdytiniai iš „Boružiukų“, „Drugelių“, „Pabiručių“ grupių bei specialiųjų ugdymosi poreikių ugdytiniai. Tarptautiniame projekte dalyvaus ir daugiau pedagogų ir jų ugdytinių iš Ukmergės lopšelio-darželio “Eglutė”; Pakruojo vaikų lopšelio-darželio „Vyturėlis“; Bulgarijos „Детска градина Знаме на мира“; PrancūzijosEcole Européenne de Strasbourg“. Projekto sumanytoja ir koordinatorė Ieva Pudžiuvėlienė numatė įvairias veiklas, kurios tobulins ugdytinių kalbą, padės lengviau įsiminti mokomąją medžiagą. Į ugdymo procesą pedagogai integruos įvairius judesius ir gestus. Gestai yra svarbi kalbos raidos dalis. Kalbėdami rankų pagalba vaikai galvoja ir mokosi. Gestai yra svarbūs įvairaus amžiaus ir įvairių gebėjimų vaikams. Išreiškiant kalbą judesiais, tobulinamas ugdytinių žodynas, plėtojama rišlioji kalba. Projektas padės sužinoti, kokius rankų gestus naudoja mokytojai ir jų ugdytiniai. Projekto dalyviai dalinsis nuotraukomis, vaizdo įrašais, video filmukuose demonstruos eilėraščius, dainas ar pasakojimus, kuriuos perteiks gestų pagalba.