You are currently viewing Po saugiu skėčiu

Po saugiu skėčiu

sketisBalandžio 30 d. Šeduvos lopšelio-darželio kiemelyje vyko konkurso „Eismo saugumas bendruomenėse“ renginys „Po saugaus eismo skėčiu“. Renginyje dalyvavo Radviliškio rajono policijos atstovė Donata Lastauskaitė-Karinauskienė. Ji papasakojo apie pavojus tykančius kelyje tiek mažam tiek dideliam. Palinkėjo artėjant vasaros sezonui būti atsargiems važiuojant dviračiais ir kitomis transporto priemonėmis bei vaikštant pėsčiomis. Darželio kieme vyko kūrybiniai darbai: buvo puošiami skėčiai saugaus eismo elementais. Vieni piešė, kiti aplikavo. Skėčiai buvo įspūdingo grožio, visi džiaugėsi gražiais darbo rezultatais. Renginio pabaigoje visi susibūrė bendrai nuotraukai „Po saugaus eismo skėčiu“ ir palinkėjo laikytis kelių eismo taisyklių.