You are currently viewing Kviečiame dalyvauti “Pasakų iššūkyje”

Kviečiame dalyvauti “Pasakų iššūkyje”

1issukisŠeduvos lopšelio-darželio „Bitučių“ grupės ugdytiniai įsitraukė į iniciatyvą „Pasakų iššūkis 2020“ autorė ir organizatorė Akvilė Sadauskienė. Tai pasakos skirtos augimui, asmenybės ugdymui. Ši iniciatyva vyks 7 savaites (rugsėjo 21 – lapkričio 13 dienomis). Asmenybės ugdymo užsiėmimus organizuos logopedė Ieva. Pasakos neturi nei amžiaus, nei tautų, nei kitokių ribų. Jos visos yra gyvybiškai reikalingos, ypač vaikams. Anot psichoterapeuto B. Bettelheimo – netekę galimybės girdėti pasakų vaikystėje, vaikai jau paauglystėje gali patirti daug didelių vidinių sunkumų. Kviečiame visus tėvelius, senelius dalyvauti kartu „Pasakų iššūkyje“ ir kas vakarą skaityti įvairių tautų liaudies pasakas. Tai bus puiki galimybė pabūti kartu su vaikais, pabendrauti ir pasidžiaugti vienas kito bendrija.