You are currently viewing Pedagogų mainai – edukacinė veikla

Pedagogų mainai – edukacinė veikla

pakruojBoružiukų“ grupės ugdytiniai vyko į Pakruojo dvarą susitikti su bendraamžiais iš Pakruojo lopšelio-darželio „Vyturėlis“. Tai buvo edukacinė išvyka, susitikimas „Pasakų karalystė Pakruojo dvare“. Ugdytiniams ši išvyka – tai pažintis su kita aplinka ir bendraamžiais iš Pakruojo lopšelio-darželio „Vyturėlis“. Išvykos metu vaikai praktiškai pakartojo saugaus elgesio taisykles transporto priemonėje – mokykliniame autobuse. Apžiūrėjo Pakruojo dvarą, ten gyvenančius arkliukus, ožkytes, asiliuką, ožį ir avytes. Apie dvaro šeimininkus, dabartinius gyventojus ir visą dvaro istorją pasakojo baronaitė Adelheidė. Pakruojo dvaro svirne vyko pedagogių Romos ir Dalios bei jų ugdytinių susitikimas – pedagogių mainai. Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Dalia Bajorūnaitė ir Roma Skestenienė sekė pasakas „Pelėdžiukų“ ir „Boružiukų“ grupių ugdytiniams. Pasiklausę tarmiškai sekamų pasakų, vaikai šoko liaudiškus šokius ir dainavo sutartinę. Visi svirne vaišinosi gardžia arbata su šviežiomis bandelėmis. Edukacinė išvyka suteikė galimybę pabendrauti, susirasti naujų draugų, parodyti meninius gebėjimus, pasidžiaugti gražia gamta, o svarbiausia – netradicinėje aplinkoje nukeliauti į pasakų karalystę.