You are currently viewing Parodoje “Mokykla 2014”

Parodoje “Mokykla 2014”

mok20142014 m. lapkričio 21-23 d. Lietuvos parodų ir konferencijų centre „Litexpo“ vyko paroda „Mokykla 2014“, skirta visai švietimo bendruomenei – mokiniams, tėvams, pedagogams, būsimiems mokytojams, mokyklų administracijos darbuotojams. Parodoje Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centrui buvo skirta erdvė, kurioje Radviliškio r. Šeduvos lopšelio-darželio pedagogių komanda Daiva Staškūnienė, direktorė, Ieva Pudžiuvėlienė, vyr. logopedė, Rita Daukšienė bei Roma Skestenienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogės metodininkės pristatė naujovišką ugdymosi metodą, paremtą interaktyviu vaiko ir ugdymosi santykiu bei vaizdo ir garso integracija perduodant informaciją. Tai ugdomųjų veiklų, užsiėmimų kartu su tėvais pristatymas per interaktyvų „žąsies“ žaidimą „Įdomiai ir paprastai apie žaidimus. Žaidžiame kartu“. Turiningas ir lavinantis, pagal senovinį „žąsies“ stalo žaidimą sukurtas interaktyvus žaidimas žaidėjams keliaujant žaidimo langeliais, atskleidė galimybę virtualiai susipažinti su mokykla, jos organizuojamomis pedagogų bei tėvų pasiūlytomis inovatyviomis įgyvendintomis idėjomis, edukacinėmis erdvėmis. Priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Roma Skestenienė pristatė lietuvių liaudies stalo žaidimą „Bitelės“. Lankytojai praktiškai susipažino su žaidimo taisyklėmis, eiga.