You are currently viewing Pramoga “Juokis, žaisk, pasportuok – žiemužės nebijok”

Pramoga “Juokis, žaisk, pasportuok – žiemužės nebijok”

1pabirlaukĮsibėgėjusi žiema pažėrė ne tik sniego, bet ir atnešė žiemos džiaugsmus. Neišsigandę žiemužės „Pabiručių“ grupės ugdytiniai dalyvavo judrioje pramogoje „Juokis, žaisk, pasportuok – žiemužės nebijok“. O kad sportuoti būtų smagiau, ugdytiniai tapo piratais, pasipuošė kepurėmis ir žvaliai judėjo „Piratų mankštoje“. Po to pagal kepurių spalvas susiskirstę į komandas, rungtyniavo įvairiose estafetėse. Taip pat vaikams smagu buvo ieškoti žiemužės lobio ir surasti spalvotus ledinukus. Jais ugdytiniai papuošė darželio kieme esantį medį. Džiugias emocijas vaikai skleidė ir leisdamiesi nuo kalniuko. Ši žaisminga ir judri veikla žiemą, lauke, vaikams teikė ne tik džiaugsmo, bet buvo naudinga ir jų sveikatai. Juk buvimas gryname ore žiemą, stiprina vaikų imunitetą, grūdina organizmą ir taip skatina būti sveikesniais.