You are currently viewing Šventė ,,Pabūkime kartu”

Šventė ,,Pabūkime kartu”

Š.m.lapkričio 25d. į Šeduvos l.d.salę sugūžėjo gausus ,,Liūtukų ” grupės ugdytinių senelių būrys į šventę ,,Pabūkime kartu”
Senelius anūkai pasitiko su duona ir druska.Gražiais,pagarbos pilnais žodžiais juos pasveikino  direktorė D.Staškūnienė.Kokie patenkinti buvo anūkėliai, kurių seneliai atvyko į šventę.Skyrė jiems daug gražių žodžių, dainavo liet.l.dainas, visi kartu šoko  liet,l.šokius.Vaidino pasaką ,,Kas namelyje gyvena?” Malonu buvo žiūrėti,kiek pastangų įdėjo mažieji, kad galėtų pasirodyti savo seneliams. Matėsi ir senelių nušvitę veidai.
Šventėje vyravo šilta, smagi nuotaika.
Rusnytės močiutė visų senelių vardu padėkojo auklėtojoms už pakvietimą, dėmesį,gražią šventę.
Senelių šventė-tai pilna šypsenų, džiaugsmo ir gerų emocijų šventė, kuri ilgai pasiliks kiekvieno širdyje.

,,Liūtukų” grupės auklėtoja S.Keturakienė.