You are currently viewing Respublikinis lopšinių festivalis ,,Pasakėlė tavo delne” Šeduvos darželyje

Respublikinis lopšinių festivalis ,,Pasakėlė tavo delne” Šeduvos darželyje

Šeduvos lopšelis-darželis organizavo Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų lopšinių festivalį ,,Pasakėlė tavo delne”. Tikslas – stiprinti įstaigų bendradarbiavimą, ugdytinių pasirodymais atskleisti lopšinių žanro kūrybinį ir meninį potencialą. Skatinti pedagogų ir vaikų domėjimąsi lopšinėmis, išplėsti, papildyti ir populiarinti lopšinių kolekciją įvairiomis stilistinėmis vokalo interpretacijomis.
Tyliai skambant lopšinėms, dalyviai iš respublikos ikimokyklinių įstaigų susirinko į jaukiai papuoštą salę, kuri priminė tikrą pasakišką miegamąjį. Visus susirinkusius į festivalį pasveikino Šeduvos lopšelio-darželio direktorė Daiva Staškūnienė, o priešmokyklinio ugdymo ugdytinės šokiu paskelbė renginio pradžią. Lopšines, kuriose tilpo tiek daug šilumos, meilės, ramybės ir jaukumo dainavo Radviliškio r. Kutiškių daugiafunkcio centro ,,Pelėdžiukai“ grupės mergaitės, Panevėžio r. Naujamiesčio lopšelio-darželio ,,Bitutė“ duetas, Radviliškio r. Alksniupių pagrindinės mokyklos mergaičių tercetas, Joniškio vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“ solistė, Šiaulių lopšelio-darželio „Voveraitė“ solistė, Radviliškio lopšelio-darželio ,,Eglutė“ vokalinis ansamblis ,,Lašeliai“, Radviliškio lopšelio-darželio ,,Kregždutė“ duetas, Pakruojo vaikų lopšelio-darželio „Vyturėlis“ duetas ir Radviliškio r. Šeduvos lopšelio-darželio dainavimo studija „Šeduviukai”.
Festivaliui ,,Pasakėlė tavo delne” ugdytinius paruošę meninio ugdymo mokytojai turėjo galimybę vaizdžiai pasidalinti gerąja meninio ugdymo patirtimi, patobulino profesinę kompetenciją. Dėkojame Šeduvos lopšelio-darželio meninio ugdymo mokytojai metodininkei Vilmai Digimienei už iniciatyvą ir puikiai suorganizuotą renginį. Tariame nuoširdų ačiū festivalio partneriui – Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriui.