You are currently viewing Muzikinis vaidinimas „Moliūgo gimtadienis”

Muzikinis vaidinimas „Moliūgo gimtadienis”

Moliūgo gimtadienis
Šeduvos  lopšelio – darželio priešmokyklinukai linksmai palydėjo rudenį . Ta proga priešmokyklinių „Nykštukų“ ir „Boružiukų“ grupių vaikai dovanojo mažesniesiems savo draugams muzikinį vaidinimą „Moliūgo gimtadienis“. Šią muzikinę pasaką paruošė meninio ugdymo pedagogė Svetlana Verdingovienė ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Rita Daukšienė. Pagrindinę moliūgo rolę atliko Gerdas Brazys, o visą pasaką puikiai pasekė „Daržo Kaliausė“ – Gvidas Žukauskas. Visi vaikai buvo pasipuošę spalvingais kostiumais, kuriuos pagamino jų tėveliai, priešmokyklinio ugdymo pedagogės R. Skestenienė ir R. Daukšienė.  Darželio mažesnieji negailėjo katučių savo draugams „artistams“ ir pavaišino juos saldainiukais.
    Šį spektaklį priešmokyklinės „Nykštukų“ grupės vaikai padovanojo ir savo tėveliams, kurie   liko patenkinti savo vaikučių pasirodymu. Vaikai dar pagamino gražias saulėgrąžas ir padovanojo jas savo tėveliams, kad šaltą žiemą jos primintų gražų praėjusį rudenį.