You are currently viewing Graži  Šeduvos lopšelio-darželio tarybos iniciatyva

Graži Šeduvos lopšelio-darželio tarybos iniciatyva

IMG 4050Šeduvos lopšelio-darželio taryba rūpinasi ugdymo sąlygų gerinimu darželyje, prisideda prie darželio kieme edukacinių erdvių kūrimo. Tarybos nariai Lina Ramanauskaitė ir Vitalijus Bankovskis (tėvų atstovai) dovanodami kolonines obelaites inicijavo šeimos ir darželio bendradarbiavimą, darželio kieme kuriant sodo kiemelį, praturtintą koloninėmis obelimis, vaismedžiais bei vaiskrūmiais, kurie puoštų darželio kiemą ir nokintų vaisius. Dekoratyvūs medeliai pavasarį džiugins ugdytinius labai gražiais žiedais, o rudenį vaikai ragaus gražios išvaizdos ir gero skonio vaisius. Taryba įsitikinusi, kad įrengtas mini sodas – tai pati geriausia vaizdinė priemonė. Ji leidžia supažindinti su augalo dydžiu, forma, spalva, vystymusi. Tokią vaizdinę priemonę ugdytiniai suvokia ne tik klausa, bet ir kitais jutimo organais: regėjimu, lytėjimu, uosle, skoniu. Matydami natūraliuosius augalus ugdytiniai susidaro jų teisingus vaizdinius ir sąvokas.

Šeduvos lopšelio-darželio taryba rūpinasi bendradarbiavimo klausimais, ugdymo sąlygų gerinimu, vaikų sveikatos ir poilsio organizavimu. Metų pabaigoje Šeduvos lopšelio-darželio taryba kartu su visa bendruomene švęs 10-ąjį jubilieninį projektą „Ant Kalėdų slenksčio“.

Šeduvos lopšelio-darželio tarybos pirmininkė

Ingrida Paluckienė