You are currently viewing Erasmus+ projektas „Le développement de la compétence numérique et le bon usage des TICE“ („Skaitmeninių įgūdžių ugdymas ir tinkamas IT naudojimas“) Lenkijoje

Erasmus+ projektas „Le développement de la compétence numérique et le bon usage des TICE“ („Skaitmeninių įgūdžių ugdymas ir tinkamas IT naudojimas“) Lenkijoje

 

Kovo 20-24 dienomis tarptautiniame Erasmus+ projekte „Le développement de la compétence numérique et le bon usage des TICE“ („Skaitmeninių įgūdžių ugdymas ir tinkamas IT naudojimas“) Lenkijoje dalyvauja Šeduvos lopšelio-darželio direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Jurelevičienė, logopedė Auksė Čiūrienė, priešmokyklinio ugdymo vyr. pedagogė Vilma Kleinienė ir ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Lidija Listauskytė. Kartu su projekto kolegomis iš Portugalijos, Ispanijos, Bulgarijos, Makedonijos projektą vykdo Lenkijos Zespol Szkolno mokykloje.