You are currently viewing Erasmus+ KA2 tarpmokyklinių strateginių partnerysčių gerosios praktikos mainų tarptautinį projektą “Ensemble, nous dessinons l’avenir!” (Kartu mes kuriame ateitį!)

Erasmus+ KA2 tarpmokyklinių strateginių partnerysčių gerosios praktikos mainų tarptautinį projektą “Ensemble, nous dessinons l’avenir!” (Kartu mes kuriame ateitį!)

 

Šeduvos lopšelis-darželis kartu su Ispanijos, Graikijos, Lenkijos, Bulgarijos, Rumunijos mokyklomis vykdo Erasmus+ KA2 tarpmokyklinių strateginių partnerysčių gerosios praktikos mainų tarptautinį projektą “Ensemble, nous dessinons l’avenir!” (Kartu mes kuriame ateitį!) Programos tikslas – studijuoti naujus, inovatyvius mokymo metodus, kurie kurs ateities mokyklą! 2021-2023 m.m. spalio 17-21 dienomis Aldona Jurelevičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir Sonata Keturakienė, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė, vyko į Graikijos Nafpakto miesto modernią mokyklą, kurioje vyko mokymai „Mokausi per praktiką”. Sonata Keturakienė vedė inovatyvią veiklą, mokiniai smagiai leido laiką jas atlikdami. Mokytojai iš skirtingų šalių pasidalino savo kultūros ir tradicijų aspektais. Ypač patiko STEM ir robotikos mokymai. Delegacija lankėsi Nafpakto miesto merijoje. Meras maloniai priėmė mokyklų mokytojus, apsikeitė atminimo dovanėlėmis, pristatė šalį, švietimo sistemą.