You are currently viewing „Brokoliukas“ ir „Braškytė“ pas mažuosius Šeduvos lopšelyje-darželyje

„Brokoliukas“ ir „Braškytė“ pas mažuosius Šeduvos lopšelyje-darželyje

„Brokoliukas“ ir „Braškytė“ pas mažuosius Šeduvos lopšelyje-darželyje
Šeduvos lopšelio-darželio ugdytiniai gegužės 24 dieną susitiko su įspūdingais personažais ,,Brokoliuku“ ir ,,Braškyte“. Jie vaikams parodė edukacinį spektaklį, bei inovatyvią edukacinę pamokėlę. Visi kartu drauge mokėsi atrasti svarbių ir nepaprastai įdomių dalykų! Darželinukai sužinojo kokia daržovė yra sveikatos karalius, kokių vitaminų yra įvairiuose vaisiuose ir daržovėse. Kartu su ,,Brokoliuku“ vaikai mokėsi teisingai mankštintis, tinkamai elgtis prie stalo, kartu dainavo. Inovatyvios veiklos metu vaikai leidosi į kelionę po ,,Sveikatos karalystę“. Spektaklio metu vaikai leidosi kartu su pantomimos aktoriais į nepaprastą kelionę ieškodami sveikatos stebuklų. Ten susipažino su daržovėmis ir vaisiais, sužinojo jų naudą sveikatai. Mažieji prisiminė, kokia nauda valgant daržoves įvyksta jų organizme, kiek daug gerųjų savybių jie gauna valgydami vaisius. Sužinojo kokia audra nutinka jų pilvuke, kaip geria limonadą ir kokias ribas reikia nubrėžti saldžioms pagundoms. Vienas iš svarbiausių tikslų dirbant su vaikais plėsti ir ugdyti žinias apie sveiką ir teisingą požiūrį į maistą. Vyresnieji ugdytiniai iš arčiau susipažino su emocijomis, prisiminė šiukšlių rūšiavimą. Spektaklio metu ugdytiniai įgijo sveikatai palankios gyvensenos įgūdžių ir motyvaciją gyventi sveikai.
Dėkojame už gražią bendrystę Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biurui.