You are currently viewing Eksperimentų savaitė “Kiškučių” ir “Drugelių” grupėse

Eksperimentų savaitė “Kiškučių” ir “Drugelių” grupėse

astosv2017 m. vasario 27 d. – kovo 3 d. ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Asta Kudriavcevienė kartu su „Drugelių“ ir „Kiškučių“ vaikais visą savaitę vykdė įdomias, inovatyvias veiklas, kurias pavadino „Eksperimentų savaitė“. Ugdytiniai atlikdami įvairius bandymus suprato, kad eksperimentuojant galima sužinoti apie aplinkinį pasaulį labai daug: kaip susidaro ugnikalnio lava; kaip balti gėlių žiedai gali nusidažyti kitokia spalva; kaip galima išgauti spalvą, sumaišius dvi skirtingas spalvas; kokia įvyksta cheminė reakcija susijungus dviems skirtingoms medžiagoms; kaip muilo burbulai keičia spalvas. Atlikdami bandymus, eksperimentuodami vaikai stebėjo konkrečius daiktus, galėjo užuosti, apčiuopti, įžiūrėti, patirti atradimo džiaugsmą. Mažieji „mokslininkai“ eksperimentuodami smagiai praleido laiką, savo pasakojimais bei nuotraukose užfiksuotomis akimirkomis stebino šeimos narius bei draugus.