You are currently viewing „Eismo saugumas bendruomenėse“ renginys „Dalinkis, skaityk, prisimink ir būk visada saugus“

„Eismo saugumas bendruomenėse“ renginys „Dalinkis, skaityk, prisimink ir būk visada saugus“

Dalinkis, skaityk, prisimink ir būk visada saugus
Spalio 10 d. Šeduvos lopšelio-darželio kieme vyko Lietuvos automobilių kelių direkcijos konkurso „Eismo saugumas bendruomenėse“ renginys visai mūsų bendruomenei „Dalinkis, skaityk, prisimink ir būk visada saugus“. Renginyje susitikome su Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnėmis, jų draugu Amsiumi, kurie priminė kaip teisingai dėvėti juostinius atšvaitus, nes tamsios paros metu privalome būti matomi tiek suaugusieji, tiek vaikai. Radviliškio viešosios bibliotekos dovana – knygų namelis pasipildė knygelėmis apie saugų eismą. Suaugusiems buvo padalinti lankstinukai „Perspėja: atšvaitas privalomas ir reikalingas“. Renginį vainikavo praktiniai važiavimai-žaidimai, kuriuos koordinavo policijos pareigūnės ir Amsius. Renginio metu visiems renginio dalyviams buvo padovanoti atšvaitai.