You are currently viewing Tarptautinis eTwinning projektas “Vaikai draugiški klimatui”

Tarptautinis eTwinning projektas “Vaikai draugiški klimatui”

Šeduvos lopšelio-darželio priešmokyklinės „Boružiukų“ grupės ugdytiniai su priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininke Roma Skesteniene aktyviai dalyvauja tarptautiniuose eTwinning projektuose. Sėkmingai įgyvendintas projektas “Vaikai draugiški klimatui” vykdytas kartu su Lietuvos, Rumunijos, Graikijos, Turkijos ikimokyklinių įstaigų pedagogais su ugdytiniais. Bendradarbiaudami pedagogai siekė didinti vaikų suvokimą apie klimato kaitą, vaikų sąmoningumą aplinkosaugos srityje. Pedagogai dalinosi gerąja darbo patirtimi, tobulėjo ir augo profesiniame lygmenyje. Už tarpusavio bendradarbiavimą visi projekto dalyviai apdovanoti sertifikatais.