You are currently viewing Edukacinė veikla bibliotekoje

Edukacinė veikla bibliotekoje

bibliot100007 „Nykštukų“ priešmokyklinės grupės vaikai kartu su pedagoge Rita Daukšiene bei padėjėja Albina lankėsi Šeduvos miesto bibliotekoje.  Vaikai susitiko su vyressniąja bibliotekininke, Asta Tamošiūniene, kuri vaikams pristatė naujas knygutes ikimokyklinio amžiaus vaikams, supažindino su bibliotekoje esančiomis parodėlėmis, priminė  kaip reikia elgtis bibliotekoje ir kaip tausoti knygas.  Priešmokyklinukai  bei jų pedagogė Rita pristatė vykdomą projektą „Mes Lietuvoj gyvenam“, pasidalino  savo mintimis bei svajonėmis , apie tai, kokią norėtų matyti Lietuvą bei Šeduvos miestelį šios grupės ugdytiniai.   Bibliotekininkė Asta  vaikus pakvietė į skaitymo balsu valandėlę –  pasiklausyti skaitomų  lietuvių padavimų bei legendų, atsakė į mažųjų klausimus. Šeduvos bibliotekos vaikų skyriuje „Nykštukų“ grupės ugdytiniai surengė savo dailės darbelių , kuriuos sukūrė vykdydami projektą „Mes Lietuvoj gyvenam“, parodėlę.