You are currently viewing PADĖKA ŠEIMOS SPORTO ŠVENTĖMS DALYVIAMS!

PADĖKA ŠEIMOS SPORTO ŠVENTĖMS DALYVIAMS!

Šeduvos lopšelį-darželį pasiekė Higienos instituto direktoriaus Remigijaus Jankausko padėka už balandžio 30 dieną Šeduvos miesto parke suorganizuotą Šeduvos lopšelio-darželio bendruomenei šeimų sporto šventę „Judėjimo banga Šeduvos lopšelyje-darželyje 2023“ , prisijungiant prie nacionalinio renginio „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“, bei paminint sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 30-metį.
Apibendrintoje nacionalinio renginio „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“ ataskaitoje rašo: „Radviliškio rajono Šeduvos lopšelis-darželis pakvietė į šeimų sporto šventę „Judėjimo banga Šeduvos lopšelyje-darželyje 2023“ ir surengė visai bendruomenei nepakartojamą renginį su įvairiomis rungtimis, žaidimais, bendru šokiu. Renginyje dalyvavo 134 dalyviai“.
Plačiau galima paskaityti Higienos instituto Sveikatos stiprinimo centro interneto svetainėje  https://smlpc.lt/index.php