Skelbimas

Radviliškio rajono Šeduvos lopšelis-darželis skelbia atranką ikimokyklinio ugdymo auklėtojų  pareigoms užimti:

1. Ankstyvojo amžiaus grupėje.

Pareigybė: ikimokyklinio ugdymo auklėtojas; darbo krūvis – 1 etatas; darbo sutartis – terminuota; kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti – ikimokyklinio ugdymo auklėtojo kvalifikacija.

Darbo pradžia – 2014 m. sausio 10 d.

2. Ikimokyklinio ugdymo grupėje.

Darbo pradžia – 2014 m. sausio 6 d.

3. Priešmokyklinio ugdymo grupėje.

Pareigybė: priešmokyklinio ugdymo pedagogas; darbo krūvis – 1 etatas (0,6 – priešmokyklinio ugdymo pedagogas, 0,4 – ikimokyklinio ugdymo auklėtojas); darbo sutartis – terminuota; kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti – priešmokyklinio, ikimokyklinio  ugdymo auklėtojo kvalifikacija.

Darbo pradžia – 2014 m. sausio 16 d.

Dokumentai priimami iki 2013 m. gruodžio 16 d. adresu – Šaltinio g. 7, Šeduva LT-82225, Radviliškio raj.

Telefonas pasiteiravimui: (8 422) 56244, El. paštas: sedmokdarz@takas.lt

Pretendentai iki 2014 m. gruodžio 16 d. privalo pateikti šiuos dokumentus:
1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
4. gyvenimo aprašymą;
5. ikimokyklinio ugdymo pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
6. gali pateikti buvusios darbovietės rekomendaciją.

Pretendentai dokumentus skelbime nurodytu adresu pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Atranka vyks 2014 metų sausio 3 d. 14.00 val. Radviliškio rajono Šeduvos lopšelio-darželio direktorės kabinete.

Direktorė Daiva Staškūnienė