You are currently viewing Vytės Nemunėlio eilės iš vaikučių lūpų

Vytės Nemunėlio eilės iš vaikučių lūpų

brazdzŠeduvos lopšelio-darželio ugdytiniai vasario 2 dieną paminėjo poeto Bernardo Brazdžionio 110-ąsias gimimo metines. Meninio skaitymo rytmečio „Vytės Nemunėlio eilės iš vaikučių lūpų“ metu, vaikai deklamavo eilėraštukus apie Lietuvą, gimtinę, mamą, žaislus…

Renginį organizavo meninio ugdymo mokytoja V. Digimienė, kuri susirinkusiems vaikams, pedagogams ir tėveliams papasakojoapie rašytoją, jo kūrybą. Visiems gerai žinomos poemėlės ,,Meškiukas Rudnosiukas“ personažas meškutis pakvietė pasižiūrėti filmuką pagal šią poemėlę Jis visiems skaitovams išdalino saldžias dovanėles. Renginį paįvairino Emilės Briedytės atlikta dainelė pagal Vytės Nemunėlio eiles ,,Man nereikia keturių“.

Mažaisiais skaitovais pasidžiaugė Šeduvos kultūros ir amatų centro direktorė N. Borgerdt. Ji vaikus bei jų tėvelius kvietė dažniau skaityti knygutes.     Tokiais renginiais ugdytiniams skiepijame meilę knygutėms. Dar prieš išmokdami skaityti vaikai gali jausti ryšį su knygomis – matydami, klausydami, lytėdami, jausdami. Po truputį atsiranda susižavėjimas knygomis bei jų istorijomis. Tokie vaikai daugiau pasieks tolimesniame mokymosi procese ir apskritai gyvenime.