You are currently viewing Virtualus kalbos ugdymo projektas„Seku gražiausią pasaką”

Virtualus kalbos ugdymo projektas„Seku gražiausią pasaką”

Šeduvos lopšelio-darželio priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučiai, lankantys logopedines pratybas, kovo mėnesį dalyvavo respublikiniame priešmokyklinio amžiaus vaikų ir 1-4 klasių mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, virtualaus kalbos ugdymo projekte „Seku gražiausią pasaką“. Šio projekto tikslas – ugdyti taisyklingą kalbėjimą, plėsti žodyną ir rišliąją kalbą, lavinti pažintinius procesus. Todėl vaikučiai klausėsi Pauliaus Varnelės „Trumpa pasakėlė apie Karaliuką Burbuliuką“ ir Kosto Kubilinsko pasakos „Pagyrūnas Baravykas“, apibūdino pasakų veikėjus, trumpai atpasakojo girdėtas pasakas bei panaudojant įvairias dailės technikas, piešė pasirinktos klausytos gražiausios pasakos piešinį.
Logopedė, spec. pedagogė Auksė Čiūrienė.