You are currently viewing Viktorina „Saugus kelias į darželį”

Viktorina „Saugus kelias į darželį”

sviesafŠeduvos lopšelio-darželio bendruomenė įgyvendina respublikinį projektą „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“. Visi bendruomenės nariai rūpinasi vaikų saugumu ir įvairiomis priemonėmis ugdo vaikų gebėjimus eismo saugumo srityje. Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Roma Skestenienė su „Boružiukų“ grupės ugdytiniais organizavo viktoriną „Saugus kelias į darželį“. Viktorinoje dalyvavo trys komandos – šviesoforo akelės „Žalioji“, „Raudonoji“ „Geltonoji“. Vaikai, IKT priemonių pagalba, pasikartojo kelio ženklus. Kiekviena komanda aptarė situaciją pagal plakatą, sprendė nesudėtingus kryžiažodžius, spalvino šviesoforo „akeles“. Įsiminė pagalbos telefoną. Bendraudami ir pasitardami atliko visas sugalvotas užduotis, patyrė gerų emocijų, įsiminė reikalingą informaciją. Viktorinoje nugalėjo draugystė.