You are currently viewing Tėčiai skaito vaikams

Tėčiai skaito vaikams

tecSausio 29 dienos popietę priešmokyklinės „Nykštukų“ grupės ugdytiniai su pakilia nuotaika puošėsi tautiniais kostiumais, džiūgavo ir klegėjo. Tą popietę į jų grupę rinkosi tėčiai, nes buvo organizuota pramoga „Tėčiai skaito vaikams“. Mūsų darželis prisijungė prie Iniciatyvos „VISA LIETUVA SKAITO VAIKAMS“ ir įgyvendina edukacinę programą – „Skaitantys vaikų darželiai“. Tėčiai rinkosi nedrąsiai, negausiai, bet vaikams suteikė daug džiaugsmo. Kiekvienas tėvelis papasakojo apie savo vaikystėje skaitytas knygas, prisiminė, kurios buvo jų pačios mėgstamiausios. Vaikams buvo smagu, nes tėčiai atsinešė instrumentus, o Elijos ir Jokūbo tėtis Remigijus, „Šeduvos bernų“ muzikantas, pasikvietė svečią, šio etnografinio ansamblio muzikantą – dėdę Gintarą. Ugdytiniai su malonumu klausėsi tėvelių skaitomų lietuvių liaudies pasakaičių, šoko, žaidė liaudiškus žaidimus, o tėveliai jiems grojo. Tačiau įdomiausia buvo klausytis pasakojimų apie instrumentus, kartu apžiūrėjo ir išsiaiškino, kaip groja armonika, pianinas, smuikas, akordeonas bei lumzdelis. O taip pat „Šeduvos bernai“ papasakojo įdomių istorijų apie tautinius rūbus, linksmų istorijų apie papročius bei tradicijas.