You are currently viewing Tarptautinis konkursas ,,LIETUVIŲ SKAIČIUOČIŲ PYNĖ 2023”

Tarptautinis konkursas ,,LIETUVIŲ SKAIČIUOČIŲ PYNĖ 2023”

Tarptautinį konkursą ,,LIETUVIŲ SKAIČIUOČIŲ PYNĖ 2023” lydėjo sėkmė
Priešmokyklinės ,,Boružiukų” grupės ugdytiniai Rusnė Žilinskaitė ir Lukas Jurgauskas balandžio mėnesį dalyvavo tarptautiniame priešmokyklinių ugdymo grupių ir pradinių klasių mokinių dailės darbų virtualiame konkurse ,,LIETUVIŲ SKAIČIUOČIŲ PYNĖ 2023”. Ugdytinius konkursui ruošė priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Roma Skestenienė.
Konkursas buvo skirtas skatinti vaikus domėtis lietuvių smulkiąja tautosaka, sudaryti sąlygas perteikti lietuvių skaičiuočių grožį piešiniuose įvairiomis dailės raiškos priemonėmis. Ugdytiniai konkursui iliustravo po vieną skaičiuotę (iš 6 duotų skaičiuočių). Juose šurmuliavo linksmi viščiukai, vištytės ir išdykę gaidžiai.
Lukas savo amžiaus grupėje (priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai) tapo laureatu!!! Rusnė apdovanota padėka.
Sveikinimai mūsų šauniems ugdytiniams.