You are currently viewing Tarptautinis eTwinning projektas „My First Word“ („Mano pirmasis žodis“)

Tarptautinis eTwinning projektas „My First Word“ („Mano pirmasis žodis“)

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Jūratė Rostkauskienė kartu su partneriais iš Italijos, Ispanijos, Moldovos, Rumunijos ir Latvijos parengė tarptautinį eTwinning projektą „My First Word“ („Mano pirmasis žodis“). Projektas patvirtintas ir gautas leidimas jį vykdyti. Projekto trukmė balandžio – gegužės mėn.
Projekto metu vaikai pasirenka jiems patinkančias raides iš abėcėlės ir tada galvoja žodžius, kurie prasideda ta raide. Tada vaikai taip pat piešia šiuos dalykus ir (arba) fotografuoja juos planšetėmis. Iš gautų paveikslėlių sukuria bendrą paveikslėlių knygą su savo mėgstamomis raidėmis. Tada jie dalijasi savo kūriniais su kitomis projekte dalyvaujančiomis mokyklomis.
Pagrindiniai šio projekto tikslai:
– Skatinti vaikų smalsumą domėtis raidėmis, žodžiais ir rašytiniais tekstais.
– Mokantis ir bendradarbiaujant su vaikais pažinti ir suprasti kitų šalių ir kultūrų tikrovę.
– Vertinti savo aplinkoje esančią kalbų įvairovę, taip pat kitas kultūrines raiškas.