You are currently viewing Tarptautinis etwinning projektas „Climate friendly children“ „Vaikai draugiški klimatui“

Tarptautinis etwinning projektas „Climate friendly children“ „Vaikai draugiški klimatui“

 

Šeduvos lopšelio-darželio priešmokyklinės „Boružiukų“ grupės ugdytiniai su pedagoge metodininke Roma Skesteniene dalyvauja tarptautiniame etwinning projekte „Climate friendly children“ „Vaikai draugiški klimatui“. Projekte dalyvauja Lietuvos, Turkijos, Graikijos, Rumunijos šalių ugdymo įstaigos. Šis tarptautinis etwinning projektas skirtas 3-7 metų vaikams ir vaikams turintiems ypatingų ugdymosi poreikių. Projekto tikslas – supažindinti vaikus su klimato kaita priešmokykliniame amžiuje ir skatinti ekologišką, tvarų elgesį supančioje aplinkoje. Įvairiomis edukacinėmis veiklomis bus siekiama suteikti žinių, puoselėti gebėjimus susijusius su klimato kaita. Sieksime vaikų įgūdžius tobulinti integruojant STEAM į kasdienes veiklas. Kritinis mąstymas, problemų sprendimas, kūrybiškumas, iniciatyvumas, bendravimas ir bendradarbiavimas, patirtinis mokymasis – projekto siekiamybės. Sieksime ugdyti vaikus jautresnius supančiai aplinkai, teigiamą ir sąmoningą požiūrį į gamtą. Prisidėsime prie ateities kartos, kuri sąmoningai kovos su klimato kaita. Įgalinsime priešmokyklinio amžiaus vaikų ekologinį raštingumą ir darnaus ir draugiško klimatui gyvenimo įgūdžius.