You are currently viewing Tarptautinės mokytojų dienos šventė

Tarptautinės mokytojų dienos šventė

mokdienTarptautinės mokytojo dienos proga pagerbti labiausiai pasižymėję, aktyviausi Radviliškio r. Šeduvos lopšelio-darželio pedagogai. Radviliškio rajono savivaldybės ženklelis „Už nuopelnus švietimui“ už sėkmingą vadybinę, aktyvią visuomeninę veiklą, lopšelio-darželio garsinimą respublikoje ir užsienyje įteiktas Aldonai Jurelevičienei, direktoriaus pavaduotojai ugdymui. LR Seimo narė Zita Žvikienė Padėkos raštą įteikė priešmokyklinio ugdymo pedagogei metodininkei Romai Skestenienei. Radviliškio rajono savivaldybės mero padėkos raštu apdovanota Ieva Pudžiuvėlienė, Šeduvos lopšelio-darželio logopedė metodininkė.

Šventiniame renginyje, kuris vyko mūsų darželyje, pedagogus sveikino Šeduvos miesto seniūnas Justinas Pranys, seniūno pavaduotoja Aušra Stanevičiūtė, Šeduvos kultūros ir amatų centro direktorė Natalija Borgerdt, Šeduvos lopšelio-darželio direktorė Daiva Staškūnienė ir ugdytiniai.