You are currently viewing Tarptautinė video konferencija

Tarptautinė video konferencija

videokonfer0005Šeduvos lopšelio – darželio priešmokyklinės „Nykštukų“ grupės vaikai kartu su pedagoge Rita nuotoliniu būdu susitiko su Bulgarijos Belene miesto vaikų darželio „Bodra smena“ vaikais bei jų auklėtoja Stefka. Su šio darželio vaikučiais mūsų ugdytiniai videokonferencijų metu susitinka jau ne pirmą kartą, nes abi pedagogės vykdo tarptautinius eTwining projektus „Safe road“ bei „Inspiring gardens“, kur dalinasi savo pedagogine patirtimi.

Šios videokonferencijos tema – „Saugaus elgesio gatvėje ugdymas ikimokykliniame amžiuje“ pagal eTwining projektą „Safe road“. Jos metu abiejų šalių vaikai demonstravo savo darbelius šia tema, demonstravo kelio ženklus, kuriuos jie pažįsta, deklamavo eilėraštukus, dainavo daineles ir turėjo galimybę pasakyti kelis išmoktus žodelius prancūzų kalba. Vaikams buvo smagu matyti bendraamžius iš tolimos šalies, patirti, kad jų išvaizda šiek tiek skiriasi, girdėti kitokią kalbą, bei sužinoti daugiau apie nuostabią Bulgariją.