You are currently viewing Tarptautinė vaikų vaizdo konferencija

Tarptautinė vaikų vaizdo konferencija

Šeduvos lopšelio-darželio administracija, pedagogai ir ugdytiniai tęsia projekto ERASMUS+ „Le developpement de la competence numerique et le bon usage des TICE“ „Skaitmeninių įgūdžių ugdymas ir tinkamas IT naudojimas“ įgyvendinimą. Projekto partneriai iš Ispanijos suorganizavo nuotolinę vaizdo konferenciją ugdytiniams. Konferencijos tikslas – pristatyti savo šalį „vaiko akimis“. Priešmokyklinės „Boružiukų“ grupės ugdytinės Goda, Adrija ir Domantė dalyvavo tarptautinėje vaizdo konferencijoje „Turizmas mūsų šalyje ir mūsų regione“, kurioje pristatė pranešimą „Turizmas mano mieste, regione, šalyje“. Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Roma, kartu su ugdytinių Vėjos, Godos ir Radvilės tėvais, parengė pranešimą. Mergaitės pristatė Lietuvą ir stebėjo kitų šalių mokinių pristatymus. ERASMUS+ projekte dalyvauja Ispanijos, Bulgarijos, Šiaurės Makedonijos, Lenkijos, Portugalijos ugdymo įstaigos. Šis projektas – puiki galimybė plėsti žinias apie savo šalį, susipažinti su Europos šalimis, tobulinti skaitmeninius gebėjimus, dalintis gerąja patirtimi, sudominti ugdytinius, siekiant ugdymosi pasiekimų gerinimo. Šeduvos lopšelio-darželio ugdytiniai – sėkmingi ERASMUS+ projektų dalyviai.