You are currently viewing TALKOJE „DAROM 2016“

TALKOJE „DAROM 2016“

talkaĮ visą šalį suburiančią akciją „Darom 2016“ įsiliejo ir Šeduvos lopšelio-darželio bendruomenė kartu su Šeduvos miesto seniūnija ir kitomis organizacijomis, surengdamos itin gausią, vieningą eglučių sodinimo talką Šeduvos miesto civilinėse kapinėse. Susibūrę siekiame vieno tikslo ir jaučiame atsakomybę už aplinką, kurioje gyvename ir kurią paliksime ateitiems kartoms. Kapinėse pasodinta 1300 eglučių, o Šeduvos lopšelyje-darželyje 58 eglutės.

Su eglučių sodinimo talkos dalyviais aktyviai bendradarbiavo miškininkai. Tiesa, jie pripažįsta, kad, norint tinkamai pasodinti eglutę, reikalingas kruopštumas ir tam tikros žinios. Nepakanka medelį įstatyti į duobę, užversti jį žemėmis ir palaistyti, dar teks jį ir prižiūrėti.

Po talkos visi jautėmės pakylėtai, nes atlikome labai atsakingą darbą.