You are currently viewing Sveiko maisto šventė ,,Gyvenimas kiTaip”

Sveiko maisto šventė ,,Gyvenimas kiTaip”

 

Šeduvos lopšelio-darželio pedagogės Mileta Dočkienė ir Jūratė Rostkauskienė, mokytojų padėjėjos Kotryna ir Vaida, ugdytiniai Ignė ir Matukas dalyvavo Radviliškio sveikatos klubo ,,Atgaja” sveiko maisto šventėje ,,Gyvenimas kiTaip”, kurio tema ,,Rudens gėrybių fiesta”. Sveikuoliškų patiekalų stalą pavadino ,,Meškiukų Rudnosiukų ir ežiukų vaišės”. Patiekalais vaišino renginio dalyvius, pristatė receptūras. Renginio pabaigoje klausėsi A. Balčiūnatės paskaitos ,,Fizinio aktyvumo ir mitybos reikšmė”. Dėkojame organizatoriams už pakvietimą, padėką bei dovanas. Ačiū taip pat ir kitiems darbuotojams, kurie prisidėjo prie stalo sveikuoliškų patiekalų pasiruošimo Auksei, Aidai, Reginai, Linai, Gintarei, bei buvusiai darbuotojai Ritai Grinienei. Ačiū už dekoracijų ir kostiumų: sukūrimą Rasai ir Vaidai.