You are currently viewing Stovyklos „Aš mažasis Šeduvos architektas“ veiklos Burbiškio dvare

Stovyklos „Aš mažasis Šeduvos architektas“ veiklos Burbiškio dvare

Šiltą antradienio rytą priešmokyklinio ugdymo „Boružiukų“ ir „Žiogelių“ grupių ugdytiniai išvyko į Burbiškių dvarą. Jame toliau tęsė Stovyklos „Aš mažasis Šeduvos architektas“ veiklas. Apžiūrėjo visus dvaro statinius, turėjo galimybę aplankyti eksponuojamą senovinių baldų ir rūbų parodą. Gėrėjomės nuostabiais dvaro parko vaizdais, pasivaikščiojome po parką ir skaičiavome parke įkurtus tiltus. Aplankę Burbiškių dvarą, nuvykome į Kleboniškio kaimo buities muziejų. Ten stebėjome pastatus, jų architektūrą. Palyginome kuo skiriasi Burbiškių dvaro statiniai, nuo pastatų esančių Kleboniškio buities muziejuje. Apžiūrėję ekspozicija vaikai linksmai laiką leido žaisdami su rankų darbo žaislais. Grįžę į darželį ugdytiniai piešė labiausiai įsiminusį pastatą. Diena prabėgo greitai ir turiningai.
Stovyklos vadovė Jūratė Rostkauskienė