Skelbiama pretendentų atranka Radviliškio r. Šeduvos lopšelio-darželio priešmokyklinio ugdymo pedagogo pareigoms užimti nuo 2023 m. rugsėjo 1 d.

Darbo krūvis – 1 etatas;

Darbo sutartis – neterminuota;

Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti – aukštasis universitetinis išsilavinimas ir priešmokyklinio ugdymo pedagogo profesinė kvalifikacija.

Darbo užmokestis – nuo 8,71 pareiginės algos pastoviosios dalies koeficiento – priklauso nuo darbo stažo ir turimos kvalifikacinės kategorijos.

Dokumentai priimami nuo 2023 m. liepos 13 d. adresu Šaltinio g. 7, Šeduva, Radviliškio r.

Pretendentai iki 2023 m. rugpjūčio 23 d. privalo pateikti šiuos dokumentus:

• Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
  • Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
  • Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.
  • Gyvenimo aprašymą (CV).

Privalumai:

• Buvusių darboviečių rekomendacijos (jei pretendentas turi).
  • Darbo patirtis priešmokyklinio ugdymo pedagogo pareigose.
  • Kompiuterinio raštingumo kompetenciją įrodančių dokumentų kopijos (jei pretendentas turi).

Pretendentai dokumentus nurodytu adresu pristato asmeniškai arba siunčia registruotu laišku. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentams.

Pretendentai, kurie atitiks kvalifikacinius reikalavimus ir bus pateikę privalomus nurodytus dokumentus, bus asmeniškai informuojami, kad yra kviečiami į atrankos posėdį. Kiekvienam pretendentui pranešamas individualus laikas atvykti į atranką.

Pretendentų atrankos būdas – pokalbis.

Atranka vyks 2023 m. rugpjūčio 25 d. Radviliškio r. Šeduvos lopšelio–darželio direktorės kabinete.

Informaciją apie skelbiamą atranką galima gauti tel.: (8 422) 56472, arba el. paštu seduvosldarzelis@gmail.com