SKELBIAMA PEDAGOGŲ ATRANKA

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680 „Dėl Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašo patvirtinimo“, skelbiama pretendentų atranka Radviliškio rajono Šeduvos lopšelio-darželio ikimokyklinio ugdymo auklėtojų pareigoms:
1. Darbo krūvis – 1 etatas; darbo sutartis – terminuota; kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei: ikimokyklinio ugdymo auklėtojo profesinė kvalifikacija.

Darbo pradžia – 2014 m. rugsėjo mėn. 1 d.

2. Darbo krūvis – 1 etatas; darbo sutartis – terminuota; kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei: ikimokyklinio ugdymo auklėtojo profesinė kvalifikacija.

Darbo pradžia – 2014 m. rugsėjo mėn. 1 d.

3. Darbo krūvis – 1 etatas; darbo sutartis – terminuota; kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei: ikimokyklinio ugdymo auklėtojo profesinė kvalifikacija.

Darbo pradžia – 2014 m. rugsėjo mėn. 1 d.

4. Darbo krūvis – 0,5 etato; darbo sutartis – terminuota; kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei: neformaliojo ugdymo mokytojo (choreografo) profesinė kvalifikacija.

Darbo pradžia – 2014 m. rugsėjo mėn. 1 d.

Dokumentai priimami iki 2014 m. rugpjūčio 25 d. adresu Šaltinio g. 7, Šeduva, LT-82225, Radviliškio rajonas, tel. pasiteirauti (8 422) 54 472, el. p. sedmokdarz@takas.lt

Pretendentai iki 2014 m. rugpjūčio 25 d. privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
4. gyvenimo aprašymą;
5. ikimokyklinio ugdymo pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
6. gali pateikti buvusios darbovietės rekomendaciją.

Pretendentai dokumentus nurodytu adresu pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Atranka vyks 2014 m. rugpjūčio mėn. 27 d. 9.00 val. Šeduvos lopšelio-darželio direktorės kabinete.

Direktorė Daiva Staškūnienė